YOL YARDIM 0322 436 55 00

YEDEK PARÇA 0 532 749 10 03

Çözüm Anahtarınız..

HİZMETLERİMİZ

  • Yedek Parça Servisimiz Tam Müsteri Memnuniyeti odakli çalismaktadir.Servisimizde orijinal yedek parça kullanilmaktadir. Orijinal yedek parça aracinizin daha uzun ömürlü olmasini saglar. Aracinizdaki diger parçalarla uyum içerisinde asinmalari ve uyumsuzluklari ortadan kaldirir.
  • Kaporta Boya Kaporta Boya servisimiz son sistem ekipmani ile araçlarin kaporta onarimlarini belirtilen sürelerden daha hizli ve daha güvenli gerçeklestirmektedir. Kaporta boya servisimiz her türlü kaporta ve boya sorunlarina karsi aninda müdahale etmektedir.Sigorta şirketlerinin planli ve sistemli çalismasi sayesinde araçlarinizin hasar ve sigorta islemleri bir yandan hizli bir sekilde giderilirken zaman kaybetmeksizin araçlarinizin onarimi yapilmaktadir.
  • Elektrik & Elektronik Servisimizde aracınızın klima, anahtar kodalama, ABS-TCS tamiri, Beyin kodlama, radyo-teyp tamiri, tesisat tamiri işlemlerinin yan sıra.. Aracınınız tüm elektriksel ve elektroniksel arızalarına çözüm bulan tecrübeli, eğitimli ve çok güçlü bir ekibi bulunmaktadır.
  • Yol Yardım Hizmeti Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere Kardeşler Oto Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir. Aracınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda 0322 436 55 00 - 0532 749 10 03 Yol Yardım Hattı'nı arayarak bize ulaşabilir ve profesyonel yol yardım ekibimizle görüşebilirsiniz. Ekibimiz ihtiyacınıza göre aracınıza bulunduğu yerde müdahale edecek ya da aracınızı Kardeşler Oto servise çekilmesini sağlayacaktır.
  • Hızlı Servis Toplam işçilik süresi 30 dakika ile 60 dakika arası olan işlemleriniz için, aracınıza atölyemizin ayrı bir bölümünde hızlı servis hizmeti verilmektedir. Sadece belirli işlemleri kapsayan bu hizmetimiz için randevu almanız gerekmez ve böylece araç kabul ve teslimat gibi rutin servis süreçleriyle vakit kaybetmezsiniz
  • Lastik Hizmeti Kardeşler Oto lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır . Satın aldığınız lastiklerin hava basıncı, lastik kontrolü , balans gibi bakım hizmetleri de uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır .
  • Döşeme Hizmetleri Aracınızın döşemesi ister kumaş isterse deri olsun her türlü sorunlarınızda, uzman ekibimiz alternatif çözüm üretebilmektedir. Ayrıca direksiyon ve vites topuzu deri kaplaması orijinaline uygun şekilde yapılmaktadır.